Informace o nás

Již od roku 1992 poskytujeme svým zákazníkům služby v oblasti staveb Kanadských srubů. Byli jsme jedni z prvních, kteří začali v České republice se stavbou právě srubů. Poradíme vám s tím, jak stavba srubu vypadá, co můžete od srubů očekávat a také vás ujistíme, že se nemusíte vůbec ničeho obávat.

Náš slogan zní: "Srub123 - žijeme sruby, vy můžete v jednom z nich"

Firma Srub123.cz, vedená živnostníkem Stanislavem Marešem, má v oblasti stavby dřevostaveb, konkrétně kanadských srubů, bohaté zkušenosti. Máme za sebou již několik desítek úspěšně realizovaných projektů a také spokojených zákazníků.

Důležitou součástí naší práce je důraz na kvalitu odvedených služeb ať již z hlediska práce, tak materiálu.

Projekt Srub123.cz vznikl v roce 2014 jako nový projekt, který se zaměřuje na stavbu kanadských srubů. Impulsem ke vzniku tohoto odvážného projektu byl rozchod majitelů firmy Srub.cz. Jedním z majitelů této firmy jsme byli my. Nyní se zaměřujeme na nový, moderní projekt 'Srub123.cz'.

Staveb kanadských srubů využívají především zákazníci se zaujetím v přírodě, rodiny s dětmi nebo páry, které touží po klidu a samotě. Věcí, která všechny zmíněné skupiny spojuje, je láska k přírodě. Bydlet na okraji lesa či louky je nádherná zkušenost.

Naše reference

Podívejte se na sruby, které jsme v průběhu času postavili. Můžete se nechat inspirovat různými druhy i siluetami budov a možná vás napadne i otázka, kterou byste chtěli velmi rádi zodpovědět.

Naše práce s foto najdete na webových stránkách.